0 Yorum

Güzel Hosting’den mevcut bütün üyelerin ve yeni üye olanların kullanabileceği mükemmel bir indirim kodu daha. Guzel.net.tr de yer alan Avrupa ve Türkiye lolasyonlu hizmetlerde, bu kupon kodu Linux Hosting kategorisi altında yer alan teksite-limitsiz paketini ve limitsiz paketini 0,99 TL + KDV’ye ilk aya özel almanızı sağlıyor.

Teksite-limitsiz paketinin özellikleri; limitsiz disk alanı ve limitsiz trafik sunarken 1 adet site barındırmanıza olanak sağlıyor. Limitsiz paketi ise istediğiniz kadar site barındırmanın yanı sıra limit verilmeyen disk alanı ve trafik alanı sunmakta.

Teksite-limitsiz hizmetinin normalde aylık fiyatı 39,90 TL + KDV sitemizdeki kod ile 0,99 TL + KDV ile 1.17 TL’ye düşecek. Limitsiz hizmetinin normalde aylık fiyatı 44,90 TL + KDV buda aynı şekilde KDV dahil sitemizdeki promosyon kodu ile 1.17 TL’ye düşecek.

Diğer Güzel Hosting indirimleri için tıklayın: kuponturk.com/site/guzel-hosting/

Güzel Hosting Gerçekten 1 TL’ye Bu Paketleri Veriyor mu ?

Deneyelim ve görelim: )

Kupon kodunu denemek için Güzel Hosting’ten daha önce alışveriş yapmış bir hesabımıza giriş yaptık. Ardından Linux Hosting > Teksite-Limitsiz seçeneğini sepetimize ekledik ve aylık ödeme seçtik. Ardından devam et tuşuna basarak sitemizde yer alan indirim kodunu yapıştırdık aşağıda ki resimde göreceğiniz üzere toplam tutar 1.17 TL’ye düştü gerçekten süper fiyat. Özellikle limitsiz paketleri denemek isteyenler veya Güzel Hosting’in hizmetlerini denemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

guzel hosting 1 tl ye limitsiz hosting indirim kodu

Güzel.net.tr indirim kodu nereye yazılacak?

  1. Sitemizden kupon kodunu göster butonuna basın
  2. Açılan kodu koplayın
  3. Açılan sekmede üye girişi yapın veya yeni üyelik oluşturun
  4. Linux Hosting kategorisinden alım yapacağınız limitsiz paketi sepetinize ekleyin
  5. Domain isminizi yazıp ilerleyin
  6. Aylık ödeme seçip sağ tarafta özet kısmından devam et tuşuna basın
  7. Yukarıda ki gibi ekran geldiğinde en aşağıda yer alan indirim kodu alanına sitemizden kopyaladığınız kodu yapıştırıp uygula butonuna basın

1 TL’ye böylece hosting almış olduk bizim sitemizde uzun süredir GuzelHosting üzerinde barınmakta gerçekten hiçbir sorun veya çözülmeyen problemimiz olmadı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Cevap bırakın