0 Yorum

Türkiye’nin en iyi ve en hızlı hosting sitelerinden birisi olarak gösterilen Güzel Hosting güncel kampanyaları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Ekim 2021 için yaptığı kampanya kapsamında Euromsg Express paketlerinden Express-5 ilk kullanıma özel ücretsiz olarak kullanıcılara hediye edilecek. 5000 gönderim hakkı sunan bu toplu mail hizmeti ile hazır şablonlar arasında tasarım oluşturarak mail listenizle paylaşabilirsiniz. Özellikle mailing servislerini test etmek, ufak toplu mail gönderimi yapmak ve çalışma mantığını öğrenmek isteyenler için oldukça GÜZEL bir kampanya.

Paketin en büyük artısı içerisinde hazır şablonların bulunması. Normalde ücretli almak istediğinizde 5000 SMS için 24,90 TL ödemeniz gerekiyor fakar şuan için ücretsiz olarak 0 TL’ye sahip oluyorsunuz. Farklı e-mail listeleri oluşturabilme, raporlama, excel vb. yerlerden e-mailleri içe aktarma ve Türkçe panel sistemin diğer avantajlı yanları.

Güzel Hosting Toplu Mail Gerçekten Ücretsiz mi ?

Deneyelim : )

Daha önce express mail hizmeti almadığımız bir hesaptan sepetimize Express-5 paketini ekledik. aşağıda ki resimde gördüğünüz üzere 0 TL olarak sepete yansıdı. İlk kullanıma özel gerçekten güzel bir kampanya olmuş. Diğer Güzel Hosting indirimleri için tıklayın: kuponturk.com/site/guzel-hosting/

guzel hosting toplu mail hizmeti ucretsiz express 5

Not: Paketi sepetinize eklediğinizde şirket adı, şirket web sitesi, e-mail adresi ve IYS bilgileri zorunlu olarak gerekmektedir. Aksi halde satın alamazsınız.

Cevap bırakın