0 Yorum

Web sitesi barındıracaklar için Güzel Hosting üzerinde Avrupa ve Türkiye lokasyonlu Linux Hosting paketlerinde yüzde 10 indirim kodu sizleri bekliyor. Türkiye’nin birçok bloggerı ve web sitesi sahibi tarafından tavsiye edilen ayrıca sitemizinde kullandığı firma, yıllardır sektörde önemli oyunculardan birisi.

İndirim kodunun geçerli olduğu paketler; ekonomik-1, ekonomik-2, ideal, teksite-limitsiz ve limitsiz. Her bir paketin disk alanları, trafikler ve barındırılabilir site sayısı farklı alım yaparken bunlara dikkat etmelisiniz. Ayrıca ram ve cpu limiti hepsinde 2 GB olarak belirlenmiş.

Diğer Güzel Hosting indirimleri için tıklayın: kuponturk.com/site/guzel-hosting/

Not: Bu kod yeni üyeliklerin ilk alışverişlerinde ilk alımında geçerlidir.

Linux Hostinglerde Geçerli Yüzde 10 İndirim Kodu Kesin Çalışıyor Mu ?

Deneyelim ve görelim: )

Kupon kodunu denemek için sepetimize İdeal Linux Hosting paketini Türkiye lokasyon olarak ekledik. Normalde toplam tutar 219.00 TL. Ardından kupon kodunu yazdık ve ekledik toplam tutardan 21,99 TL düşürerek 233,53 TL’ye indirmiş oldu. Bu kod ilk kullanıma özel olduğundan uzun yıl almanız hem fiyat avantajı hemde daha fazla indirime sahip olmanızı sağlayacaktır.

guzel hosting yuzde 10 indirim kodu linux hosting

Sitemizde daha birçok Güzel Hosting üzerinde geçerli kupon mevcut mutlaka bunlarıda incelemenizi öneririz. Güle güle kullanınız…

Cevap bırakın