0 Yorum

Hostragons ile sanal sunucu, VDS ve VPS sahibi olmanın tam zamanı. Aylık 1,99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla sanal sunucu hizmeti veren Hostragons hoşgeldin paketleri ile sistemlerini deneme imkanıda sunmakta. SATA, SAS ve SSD diskli birçok sunucu paketinin yer aldığı firmada tüm sunucular ortak genel özelliklerle barınmakta. 10 Gbit port desteğ, 1.2 Tbit DDOS koruması, 100 GB harici ftp depolama alanı, VNC desteği, limit bulunmayan hat hızı, fiziksel firewall koruması ve arttırılabilir ip adresleri bulunamakta.

Hostragons tarafından sunulan tüm sanal sunucu paketlerini veri merkezi kategorisi altında yer alan sanal sunucu menüsünden görebilirsiniz. Site size tüm özellikleri şeffaf bir şekilde sunarak talep ettiğiniz özellik ve limitlere göre fiyat karşılaştırması sunmaktadır.

Bilgilendirme: Hoşgeldin paketleri tek sefer satın alınabilir. Yenileme işlemi yapılamaz zaman sonucunda otomatik silinir ve yedekleme yapılmaz. Bu hizmeti ancak firmamızı test etmek veya kısa süreli kullanım için satın almalısınız. Kurulum süreleri yaklaşık 72 saattir. Hizmet sözleşmemiz aynı halde geçerlidir.

Tamamen ücretsiz bir hizmet olup sadece 2.99$ kurulum ücreti alınmaktadır.

 

Cevap bırakın