0 Yorum
Geçerli 67%

Manisa merkezli bir hosting firması olan Kayizer 10 TL’den başlayan fiyatlarla VDS sunucularıyla müşterilerine hizmet vermekte. İlk alımlarda geçerli 5 TL kupon kodu sayesinde VDS alımlarınızı daha uygun fiyata yapabilirsiniz.

Kaziyer.com üzerinde şuanda geçerli VDS kampanyaları arasında 1 GB VDS SUNUCU, 2 GB, 3 GB 4 GB ve 5 GB VDS sunucu paketleri mevcut. Her paketin ram sayısı paket isminden belli olmakta. 1 GB’ta 1 çekirdek işlemci 2 GB’ta 2 çekirdek cpu, 3-4-5 GB paketlerde 4 çekirdek işlemci mevcut. Sitemizde yer alan indirim kodu bu paketlerden hangisini alırsanız alın anında 5 TL fiyatı düşürmekte.

Kupon kodunu kullanmak için sitenin VDS sunucular bölümüne girin. 15 TL, 20 TL, 25 TL, 35 TL gibi çeşitli seçenekler göreceksiniz. Bunlardan sizi uygun olanı seçip satın al butonuna basın. Karşınıza sunucu yapılandırma ve ödeme döngüsü ayarları gelecek bunları kendinize göre yapılandırarak Devam Et butonuna basın ardından karşınıza kupon kodu ekranı gelecek. Buraya sitemizde yer alan kodu yapıştırıp kodu onayla tuşuna basın. 5 TL indirimi sağ tarafta göreceksiniz.

Ekran görüntüsü;

Aşağıda yer alan resimde gördüğünüz üzere sipariş sayfasına indirim/promosyon kodunu ekledik ve tek seferlik 5 TL indirimi hemen uyguladı. Yani sorunsuz çalışmakta güle güle kullanınız.

kayizer 5 tl vds indirim kodu

Cevap bırakın