0 Yorum
Geçerli 100%

Avrupa lokasyonlu bir reseller (bayi hosting) paketi almak istiyorsanız Odeaweb’den limitsiz cPanel reseller paketleri Almanya konumunda aylık 12.99 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor. Limitsiz disk kapasitesi, limitsiz trafik, site başı yüzde %120 cpu izni, dahili ddos koruma, spam koruma, ücretsiz backup, site başı 200K Inode limiti ve ücretsiz taşıma Almanya lokasyon bayi paketinin özelliklerinden sadece bazıları.

1 hesaptan 50 hesaba kadar çeşitli seçimlerle aktif edebileceğiniz bu reseller paketlerini 3 yıllık satın aldığınızda yüzde 20 ek indirim kazanma imkanınız oluyor. Odeaweb’in bu paketlerindeki tüm sitelere site başı 2 GB RAM, 2 çekirdek işlemci veriliyor ve site başı I/O limiti 10 MB üstelik Litespeed ve LSCache desteği ile siteleriniz çok daha hızlı açılıyor.

Odeaweb üzerinden aldığınız cPanel reseller paketleri cPanel / WHM panel ile gelmekte ve böylece satış yaptığınız tüm hostingler için her birine ayrı cpanel hesabı açabilmektesiniz ve siteleri limitlendirebilmektesiniz.

Hemen şimdi reseller (bayi hosting) paketi satın almak için hosting kategorisi altından reseller hosting seçeneğine tıklayın ve Almanya lokasyon seçin uygun fiyata indirimli bayi paketlerinin keyfini çıkartın.

Cevap bırakın